Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

RRETH NESH

Pushime Ideale prane detit

Hotel Agimi & S ofron nje plazh privat me shezllone personale, dhoma te kondicionuara e te pajisura me ballkon, TV satelitor. Gjithashtu tek ne mund te gjeni dhe nje restorant i cili sherben ushqime te guzhines Mesdhetare dhe Shqiptare. Mund te shijoni nje vakt te shijshem ne tarracen tone teksa shikoni perendimin e diellit. Pozicionimi i hotelit eshte shume i pershtatshem per te vizituar dhe zona te tjera duke qene se qendra e Sarandes eshte vetem 200 metra larg, gjithashtu dhe Stacioni Kryesore i autobuzit eshte 1.2 km, ndersa Porti eshte vetem 1.6 km larg. Mund te vizitoni Kalane e Lekurasit dhe gjithashtu Parkun Nacional te Butrintit.

DHOMAT TONA

PERSE TE ZGJIDHNI HOTEL AGIMI & S

Avantazhet