Dhome Familjare me Ballkon dhe Pamje nga Deti

Dhoma Familjare eshte e pajisur me nje krevat dopio + 2 tek dhe facilitete te tjera si : frigorifer, ajer i kondicionuar, tv dhe wifi falas. Gjithashtu eshte e pajisur me nje ballkon, minibar, LCD, tavoline, dush dhe tharese flokesh. Hotel Agimi & S ne Sarande, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje te bukur.

Sherbime ne Dhome