SHERBIMET TONA

Me shume se thjesht dhoma elegante dhe ushqim i shijshem. Ne jemi ketu per tu kujdesur qe te plotesojme cdo deshire tuajen dhe te familjes tuaj.

null

Dhoma Familjare

null

Plazh Privat

null

Parkim

null

Restorant

null

Wi-fi

null

Mengjes

null

Pamje nga Deti

null

Ballkon

null

Ajer i Kondicionuar

null

Exchange

null

Recepsionist

null

Staf Shumegjuhesh