Dhome Standarte Dopio me Ballkon

Dhoma Dopio eshte e pajisur me nje krevat dopio dhe facilitete te tjera si : frigorifer, ajer i kondicionuar, tv dhe wifi falas. Gjithashtu eshte e pajisur me nje ballkon, minibar, LCD, tavoline, dush dhe tharese flokesh. Hotel Agimi & S ne Sarande, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje te bukur.

Sherbime ne Dhome